У зв’язку з воєнним вторгненням російської федерації на територію України, задля безпеки пацієнтів та співробітників, клініка проводить тільки он-лайн консультації (+38-050-652-00-50, Viber, WhatsApp, Telegram).

Про наш центр

Сучасне обладнання, комфортні умови для обстеження і лікування. Високі результати лікування безпліддя ...

ДРТ-Клініка репродуктивної медицини

 "ДРТ-Клініка репродуктивної медицини" - це медичний центр Вищої акредитаційної категорії (МЗ№009313). Послужний список наших лікарів - понад 5000 дітей, що з'явилися на світ за допомогою репродуктивних технологій.
У нас дружна команда лікарів, ембріологів, андрологів, біологів. Багато з нас пройшли стажування в провідних клініках Англії, Голландії, Німеччини.
Нас хвилює, перш за все, Ваше здоров'я і Ваші надії.
Ми готові надати допомогу всім, хто вірить в нас, ми з розумінням ставимося до пацієнтів різних віросповідань, сімейного стану та сексуальної орієнтації.
Безпліддя - є лише симптомом, причин безпліддя - безліч. Визначення конкретних перешкод до можливості мати дитини має для нас першорядне значення. Після консультації та проведених досліджень ми створюємо індивідуальну і гнучку програму лікування.
Наше завдання - знайти аргументи і допомогти Вам навіть в найважчих випадках безплідного шлюбу. Чи не секретом є те, що на сьогоднішній день немає жодної клініки в світі зі 100% ефективністю лікування безпліддя. І, на жаль, розпочатий протокол завершується успішно не у всіх пацієнтів. Але - дорогу здолає той, хто йде ...

Результати роботи нашого центру

Основним результатом роботи нашого медичного центру, безумовно є частота настання вагітності

2011 2012 2013 2014 2015

Основні направлення роботи медичного центру

 • ЕКЗ - екстракорпоральне запліднення та перенос ембріонів в матку
 • ЕКЗ-ICSI – мікроманіпуляція з введенням одиничного спермія в ооцит
 • Стимуляція овуляції з гормональним та ультразвуковим моніторингом
 • Лікування безпліддя методом внутрішньоматкової інсемінації
 • Кріоконсервування статевих клітин та ембріонів
 • Донорство сперми та яйцеклітин, сурогатне материнство
 • Трансвагінальна ехографія
 • Рання діагностика вагітності
 • Дослідження сперми за критеріями ВОЗ
 • Розширені дослідження якості сперми (спермограма, антиспермальні антитіла, морфологія, біохімія, мутації)
 • Гормональні, інфекційні, імунологічні, генетичні дослідження, молекулярна діагностика (ІФА, ДНК-зонди та ін.)
 • Поглиблене генетичне дослідження перед настанням вагітності.

Фахівці нашого центру

Чому обирають нас?

ДРТ-Клініка репродуктивної медицини – це медичний центр Вищої акредитаційної категорії (МЗ №009313). Послужний список наших лікарів – больше 5000 дітей, що з'явилися на світ з допомогою репродуктивних технологій.
Детальніше >
У нас дружна команда лікарів, ембріологів, андрологів, біологів. Багато з нас пройшли стажування в провідних клініках Великобританії, Голландії, Німеччини. Ми гарантуємо індивідуальний, професійний, компетентний і чуттєвий підхід до кожного нашого пацієнта.
Детальніше >
Наш центр розташований в затишному дворику на проспекті Гагаріна в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Проспект Гагаріна».
Детальніше >
Ми готові надати допомогу всім, хто вірить в нас, ми з розумінням ставимося до пацієнтів різних віросповідань, сімейного стану та сексуальної орієнтації.
Детальніше >
Наша задача – знайти аргументи і допомогти Вам навіть у найважчих випадках безплідного шлюбу. Ми намагатимемося робити все від нас залежне, щоб допомогти нашим пациєнтам досягнути успішної вагітності.
Детальніше >
Безпліддя – є лиш симптомом, причин безпліддя – безліч. Визначення конкретних перешкод до можливості мати дитину має для нас першорядне значення. Після консультації та проведених досліджень ми створюємо індивідуальну і гнучку програму лікування.
Детальніше >

Фото Центру