У зв’язку з воєнним вторгненням російської федерації на територію України, задля безпеки пацієнтів та співробітників, клініка проводить тільки он-лайн консультації (+38-050-652-00-50, Viber, WhatsApp, Telegram).

Чому обирають нас?

Великий досвід праці в області репродуктивних технологій

ДРТ-Клініка репродуктивної медицини – це медичний центр Вищої акредитаційної категорії (МЗ №009313). Послужний список наших лікарів – больше 5000 дітей, що з'явилися на світ з допомогою репродуктивних технологій.

- Дізнатися більше
Компетентний персонал

У нас дружна команда лікарів, ембріологів, андрологів, біологів. Багато з нас пройшли стажування в провідних клініках Великобританії, Голландії, Німеччини. Ми гарантуємо індивідуальний, професійний, компетентний і чуттєвий підхід до кожного нашого пацієнта.

- Дізнатися більше
Зручне місце розташування

Наш центр розташований в затишному дворику на проспекті Гагаріна в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Проспект Гагаріна».

- Дізнатися більше
Індивідуальний підхід до кожної пари

Ми готові надати допомогу всім, хто вірить в нас, ми з розумінням ставимося до пацієнтів різних віросповідань, сімейного стану та сексуальної орієнтації.

- Дізнатися більше
Якість перевірена часом

Наша задача – знайти аргументи і допомогти Вам навіть у найважчих випадках безплідного шлюбу. Ми намагатимемося робити все від нас залежне, щоб допомогти нашим пациєнтам досягнути успішної вагітності.

- Дізнатися більше
Гнучкий підхід

Безпліддя – є лиш симптомом, причин безпліддя – безліч. Визначення конкретних перешкод до можливості мати дитину має для нас першорядне значення. Після консультації та проведених досліджень ми створюємо індивідуальну і гнучку програму лікування.

- Дізнатися більше

Як нас знайти?

Адреса: м. Харків, проспект Гагаріна, 38-Б.
Телефони:
+38 (057) 751-23-23
+38 (050)652-00-50

Подивитись на карті

Час прийому

  • Понеділок - П'ятниця
    8.00 - 16.00
  • Неділя
    вихідний

Вартість послуг

Нічого не коштує так дорого, і не цінується так дешево. До Ваших послуг цілий арсенал репродуктивних технологій, і наш багаторічний досвід.

Подивитися ціни

ДРТ Клініка
Репродуктивної медицини

МЦ вищої акредитаційної категорії

Міністерство охорони здоров'я України (Сертифікат МЗ № 012171)

Сертифікат ISO 9001:2008 №2.003.08605-14

ЧАСТОТА НАСТАННЯ ВАГІТНОСТІ ЗА ПІДСУМКАМИ 2019 РОКУ

68%

Задай запитання лікарю

Ви можете задати питання специалістам нашого центру.

Консультація

Останні Новини

Фото Центру